Witam!
Laptop często (ale nie zawsze) po naciśnięciu power mignie tylko na biało i pojawia się czarny ekran. Powoli pojawiają się pojedyncze piksele, aż cały ekran robi się biały. Trwa to jakieś 2-3 minuty. Zdjęcia pokazują to zjawisko. I teraz najciekawsze: gdy odwrócę laptop do góry nogami (wyłączony), to zawsze włączy się normalnie. Gdy później obrócę go normalnie to może tak chodzić i nic złego się nie dzieje (od 3 godzin chodzi poprawnie). Wymieniłem bateryjkę biosu. Co to może być?
Laptop często (ale nie zawsze) po naciśnięciu power mignie tylko na biało i pojawia się czarny ekran. Powoli pojawiają się pojedyncze piksele, aż cały ekran robi się biały. Trwa to jakieś 2-3 minuty. Zdjęcia pokazują to zjawisko. I teraz najciekawsze: gdy odwrócę laptop do góry nogami (wyłączony), to zawsze włączy się normalnie. Gdy później obrócę go normalnie to może tak chodzić i nic złego się nie dzieje (od 3 godzin chodzi poprawnie). Wymieniłem bateryjkę biosu. Co to może być?