Witam, posiadam 2 monitory jeden podłączony poprzez DVI (działa poprawnie) natomiast drugi podłączony poprzez HDMI, przestał nadawać obraz (dźwięk z głośnika jest ciągle nadawany) stało się to w dniu dzisiejszym po tym, jak po prostu wyłączyłem i włączyłem komputer. W momencie gdy włączam komputer w górnym lewym rogu wyświetla się źródło, chwilkę później pojawia się "miniaturka pulpitu" i obraz zanika na dobre, w momencie gdy wyłączam i włączam monitor sytuacja się powtarza. Próbowałem podłączyć monitor do Maca lecz ten także miał problemy z wyłapaniem obrazu z monitora. Reinstal sterowników grafiki oraz intela - nie pomógł. Dziękuję za pomoc!
Monitor : Samsung SyncMaster-C
setup : Płyta główna MSI-MS-7982
Karta Graficzna MSI GeForce 970 OC
Procesor Intel Core i7 6700 3,4 GHz
Monitor : Samsung SyncMaster-C
setup : Płyta główna MSI-MS-7982
Karta Graficzna MSI GeForce 970 OC
Procesor Intel Core i7 6700 3,4 GHz