Cześć,
mam dość wydawało się typowy i prosty do rozwiązania problem z telefonem kolegi, ale nie jest tak fajnie.
Problem polega na tym, że kolega będąc za granicą nie może wykonywać połączeń wychodzących.
Co już wiemy:
- przede wszystkim wiemy, że karta sim przełożona do innego telefonu działa, tzn. połączenia wychodzące działają również za granicą
- nie ma żadnych problemów w kraju (działa wszystko)
- reoming w telefonie jest włączony, a reoming EU jest wyłączony
- problem występuje w wielu krajach (Niemcy, Holandia i Kanada)
- za granicą kolega może odbierać połączenia przychodzące
- może również wysyłać SMS
- operator (PLUS) nie widzi żadnych problemów
- ograniczenia rozmów (call barring) i przekierowania (call forwarding) we wszystkich opcjach są nieaktywne
- telefon sprawdzało już kilka osób i nikt nie znalazł nawet podejrzanego ustawienia
Czy ktoś z Was ma jakiś pomysł ? Co jeszcze może być nie tak z tym telefonem?
Pozdrawiam
PB
mam dość wydawało się typowy i prosty do rozwiązania problem z telefonem kolegi, ale nie jest tak fajnie.
Problem polega na tym, że kolega będąc za granicą nie może wykonywać połączeń wychodzących.
Co już wiemy:
- przede wszystkim wiemy, że karta sim przełożona do innego telefonu działa, tzn. połączenia wychodzące działają również za granicą
- nie ma żadnych problemów w kraju (działa wszystko)
- reoming w telefonie jest włączony, a reoming EU jest wyłączony
- problem występuje w wielu krajach (Niemcy, Holandia i Kanada)
- za granicą kolega może odbierać połączenia przychodzące
- może również wysyłać SMS
- operator (PLUS) nie widzi żadnych problemów
- ograniczenia rozmów (call barring) i przekierowania (call forwarding) we wszystkich opcjach są nieaktywne
- telefon sprawdzało już kilka osób i nikt nie znalazł nawet podejrzanego ustawienia
Czy ktoś z Was ma jakiś pomysł ? Co jeszcze może być nie tak z tym telefonem?
Pozdrawiam
PB