Dzień dobry. Wczoraj na laptopie zainstalowałem office 2010. Po tym komputer zaczął wolno działać, tak, że zacinał się nawet dźwięk. Odinstalowałem więc office ale w niczym to nie pomogło. przeskanowałem go mbam-em i znalazłem ok. 1000 infekcji. Usunąłem je a zużycie procesora nadal jest na 100 procent chociaż w menedżerze zadań wszystkie procesy są lekko obciążone (razem procesor na ok. 30, pamięć na ok. 25). Przeskanowałem drweb cureit ale nic nie znalazł. Usunąłem śmieci z rejestru za pomocą ccleanera, ale komputer nadal wolno działa. Przeskanowałem laptopa FRST i znalazłem jakieś pozostałości po tym office, których nie wiem jak usunąć. Zamieszczam logi z prośbą o pomoc bo nie wiem co jeszcze mogę zrobić. Komputer to DELL E6500 , Windows 7HP 64 bit.