Witam , mam problem z moim telefonem . Kiedyś wgrałem do niego WP 8.1 .Wszystko było dobrze aż kiedyś po roku użytkowania zaczął mi się dziwnie zachowywać . Jak chciałem uruchomić aplikacje to mi wywalało na pulpit aż w końcu chciałem zrobić hart reset za pomocą przycisków bocznych . Po tym resecie uruchomił się ale zaraz się wyłączył i teraz nie chce się w ogóle włączyć jedynie jak podłącze ładowarkę to jedynie dioda miga przez kilka sekund i jak przestaje mrugać to są wibracje i tyle . Komputer nie może go odczytać . Nie wiem co robić :/ Pomoże mi ktoś ? Każda rada na wagę złota