Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Mercedes C klasa w204 2008r - Fotka szkicu mocowania haka hol.Popatrzcie prosze

yahoo33 05 May 2016 20:19 4512 7
    yahoo33
    Level 9  
    Czy moglibyscie mi troszke pomoc ,spojrzec na fotke szkicu mocowania haka ktore znalazlem w sieci i podpowiedziec gdzie moge odszukac cos podobnego ale z wyraznie widocznymi wymiarami.
    Problem dotyczy tego ze brak u mnie tych rur w podluznice a dzieki temu szkicowi jestem je w stanie wykonac.
    adamblonsky 2012
    Level 18  
    A nie lepiej kupić oryginalny używany hak?
    andrzej20001
    Level 43  
    Hak na all... 200zł :)
    yahoo33
    Level 9  
    Panowie popatrzcie na Alledrogo na te Haki jak sami proponujecie.
    Orginalny do w204 uzywany Westfalia(ten obracany) kosztuje okolo 200-400 zl.
    I tak kupilem.Tyle tylko ze z uwagi na niewiedze za te pieniadze dostajesz belke z tym ze hakiem,nastepnie dokupic musisz galke ktora pociaga linke do odblokowania haka (nieosiagalna na rynku wturnym) Kupilem w niemieckim serwisie MB za 45 euro,
    Nastepnie owe belki o ktore pytam+uszczelki(o srubach nie wspomne),wiazka mala,wiazka duza,modul,gniazdo no i nakoniec star diagnosis.

Taki zestaw jak na ostatnim zdjeciu(prosze zobaczyc ze galki brak i modulu) kosztuje na alledrogo(uzywany) okolo 1500 zl
    Pytam was na forum bo moze ktos jest w posiadaniu dokumentacji MB albo ktos posiada taki hak z tymi belkami?
    andrzej20001
    Level 43  
    Wiązka z modułem uniwersalnym ok.150zł , śruby w sklepach.
    yahoo33
    Level 9  
    To oczywiste, a te belki?
    andrzej20001
    Level 43  
    Pozostaje profil największy jaki tam wejdzie i polska myśl techniczna garażowa
    tomek.lysy7
    Level 10  
    Dobry wieczór,
    czy wiecie gdzie należy zamontować pokrętło w bagażniku? Czy jest tam przewidziany uchwyt czy trzeba rzeźbić?