Witam, posiadam bojler jak w temacie. Przedwczoraj zauważyłem wyciek wody z górnej części bojlera. Zdjąłem klapkę z góry bojlera pod którą znajduje się jakiś śrubunek, zebrałem szmatą wodę która tam się znajdowała, dzisiaj jest sucho ... Moje pytanie, skąd ta woda się tam znalazła, czy bojler posiada jakąś usterkę ? Bojler ma niecałe 3 lata. Za wszelkie podpowiedzi i sugestie z góry dziękuje.