logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Bojler Mister 40l, Elektromet - Cieknie woda w górnej części bojlera.

LWD11 09 Maj 2016 13:15 4602 3
REKLAMA
  • #1 15660720
    LWD11
    Poziom 31  
    Posty: 1406
    Pomógł: 223
    Ocena: 485
    Witam, posiadam bojler jak w temacie. Przedwczoraj zauważyłem wyciek wody z górnej części bojlera. Zdjąłem klapkę z góry bojlera pod którą znajduje się jakiś śrubunek, zebrałem szmatą wodę która tam się znajdowała, dzisiaj jest sucho ... Moje pytanie, skąd ta woda się tam znalazła, czy bojler posiada jakąś usterkę ? Bojler ma niecałe 3 lata. Za wszelkie podpowiedzi i sugestie z góry dziękuje.
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #2 15660747
    ziomus90210
    Poziom 35  
    Posty: 2857
    Pomógł: 281
    Ocena: 559
    Obserwuj dalej... Możliwe, że to tylko skropliny z powietrza skoro dziś sucho.
  • REKLAMA
  • #3 15660853
    LWD11
    Poziom 31  
    Posty: 1406
    Pomógł: 223
    Ocena: 485
    Ok dzięki, tak też zrobie. Będę obserwował i o rezultatach nie omieszkam napisać ;)
  • #4 15715823
    LWD11
    Poziom 31  
    Posty: 1406
    Pomógł: 223
    Ocena: 485
    Minął prawie miesiąc czasu i woda nie cieknie, jest sucho :) być może to były zwykłe skropliny jak zasugerował kolega powyżej.
REKLAMA