Witam!
Mam problem z napędem - na płycie głównej miga czerwona dioda pokazując błąd i brama nie reaguje (ani na pilota ani na ręczny przycisk).
Jak na około minutę odłączę ją od zasilania, to po podłączeniu kilka razy zadziała, po czym znów dioda zaczyna migać i brak reakcji.
Wiecie może jaka przyczyna takiego zachowania?
Mam problem z napędem - na płycie głównej miga czerwona dioda pokazując błąd i brama nie reaguje (ani na pilota ani na ręczny przycisk).
Jak na około minutę odłączę ją od zasilania, to po podłączeniu kilka razy zadziała, po czym znów dioda zaczyna migać i brak reakcji.
Wiecie może jaka przyczyna takiego zachowania?