Skoro już jest temat. Nie będę zakładał kolejnego :d. Mógłby ktoś fachowym okiem rzucić na screen. Czy wszystko w porządku z dyskiem, jest już w sumie dość stary. Czasami coś tam w nim "zagrzechota" głównie przy uruchomieniu przez kilka sekund. Potem pracuję dobrze.
Moderowany przez RADU23:Posty wydzieliłem jako nowy temat.
Nie podpinaj się pod cudze wątki. Powoduje to bałagan na forum.