Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

DVB-T Cyfrowy Polsat - konwersja nagrań

12 Maj 2016 22:55 1071 11
  • Poziom 9  
    Witam,
    mam dekoder naziemny z Cyfrowego Polsatu, na dysku zewnętrznym nagranie - jak je przekonwertować na bardziej "normalny" format? Dodam, że jestem w stanie otworzyć sam obraz na komputerze, ale mam problem z dźwiękiem.
  • Poziom 14  
    To jest specjalnie tak zaszyfrowane aby nie można bylo ogladać na innych urządzeniach.
  • Poziom 9  
    Dziwne, bo z dekodera naziemnego innej firmy normalnie można oglądać.
  • Poziom 14  
    Programy naziemne nie są kodowane ,a satelitarne - tak
  • Poziom 9  
    Wspomniane nagranie dotyczy TVP 1, więc niekodowanej stacji, a jestem w stanie otworzyć tylko obraz.
  • Poziom 14  
    TVP1 na satelicie jest kodowana ,
    Podobnie jak np ; Hbo albo Canal+
  • Poziom 9  
    Mówimy o dekoderze naziemnym od Cyfrowego Polsatu, a nie satelitarnym.
  • Poziom 14  
    A czy nawet naziemnie programy cyfrowego polsatu też nie są kodowane?
  • Poziom 9  
    wlodarek1 napisał:
    A czy nawet naziemnie programy cyfrowego polsatu też nie są kodowane?

To pytanie jest dla mnie nie zrozumiałe. Nie zależnie o co chodziło autorowi, w pierwszym poście napisałem, że jestem w stanie odtworzyć obraz, mam problem z dźwiękiem i że chcę to wszystko jakoś przekonwertować na bardziej znany format typu avi, mp4 bądź cokolwiek innego. Dostawcą obecnego dekodera NAZIEMNEGO jest Cyfrowy Polsat, nagranym programem fragment z TVP 1, a wcześniejszy dekoder, który mi padł nie robił mi problemów z przenoszeniem nagrań.
  • Poziom 35  
    Potrzebna próbka takiego materiału...
  • Poziom 9  
    Zaraz spakuję

Dodano po 3 [minuty]:

Jest tutaj fragment nagrania, obraz otworzyłem, dźwięku nie. Struktura katalogów taka jak została utworzona, nic nie usunąłem ani nie dodałem. Nagranie z TVP 1
    Załączniki:
  • Poziom 9  
    Trochę głupio się przyznawać, ale problem rozwiązany. Włączyłem inny plik z dźwiękiem - okazuje się że sprawa jest dużo banalniejsza niż mogło się wydawać -> uszkodzone urządzenie wyjściowe dźwięku. Dziękuję za zainteresowanie. To kończy ten problem.