Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Witam potrzebny ktoś kto zna się na tv ; ) (cyfrowy polsat)

24 Sty 2018 20:16 678 12
  • Poziom 4  
    Witam .

Mam problem ponieważ mialem kiedyś telewizję z jednym dekoderem w cyfrowym Polsacie i odbieralo przez kilka lat Lux . No ale umowa mi się skończyła i wziąłem też w cyfrowym Polsacie abonament z dwoma dekoderami , i tu zaczynają się schody , poniewaz podlaczylem oba dekodery , zmieniłem konwerter (to na antenie ) i na jednym dekoderze jak i na drugim sygnala jest taki sam ale na jednym elegancko wszystko dziala a na drugim dużo programów przerywa . I czy to wina źle ustawionej anteny, przewodu czy dekodera . Proszę o pomoc i przepraszam za pisownię Ale pisałem na telefonie ;)
    Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam ;)
  • Poziom 4  
    Konwerter mam z dwoma wyjściami , kable zamienialem i nic ale jak zmieniłem dekodery miejscami to na tym dekoderze na którym przetrwało wcześniej to na innym telewizorze też przerywa ten co dobrze odbierał to na innym miejscu odbiera dobrze , więc myślę że dekoder
  • Poziom 4  
    Wiem ale już wcześniej wiedziałem że tak jest jak się zmieni ale myślałem że może coś w ustawieniach albo antena żel ustawioną czy coś, ale dziękuję za pomoc i pozdrawiam ;)
  • Pomocny post
    Poziom 43  
    A może tak podasz jakie masz sygnały na obu?
    To mają być zamienione kable do dekoderów a nie telewizory, chyba że tak .... napisałeś?
    Jak ten co działa jest wyłączony to drugi działa dobrze czy też z problemami?
  • Poziom 4  
    A więc jeszcze raz bo trochę skomplikowalem sprawę

Mam dekoder 1 (główny) i 2
    I ten 1 nawet jak przewody zamienię miejscami przy konwerterze to i tak cały czas obraz i dziwiek przerywa , a na 2 nie przerywa jest ładnie (oba dekodery sa nowe)

Dodano po 1 [minuty]:

A jak odepne przewód od tego na którym dobrze odbiera i jest tylko do tego co źle odbiera to cały czas źle odbiera
  • Poziom 35  
    Czy w pobliżu "problematycznego" dekodera lub podłączonego do niego kabla nie ma routera wi-fi, telefonu, itp.?
  • Poziom 43  
    Albo po prostu ten dekoder uszkodzony.
  • Poziom 35  
    Dekodery zamień miejscami.
  • Poziom 43  
    andpol 33 napisał:

Cytat:
    I ten 1 nawet jak przewody zamienię miejscami przy konwerterze to i tak cały czas obraz i dziwiek przerywa , a na 2 nie przerywa jest ładnie (oba dekodery sa nowe)

Dodano po 1 [minuty]:

A jak odepne przewód od tego na którym dobrze odbiera i jest tylko do tego co źle odbiera to cały czas źle odbiera

To już sprawdzał.
  • Poziom 4  
    Nie telefonu nie ma a router jest 15m dalej , mi również wydaje się ze dekoder uszkodzony , jutro będę reklamował dziękuję bardzo wszystkim za pomoc i pozdrawiam ;)
  • Poziom 35  
    LeDy napisał:
    andpol 33 napisał:

Cytat:

Dodano po 1 [minuty]:

To już sprawdzał.

Przewody przy konwerterze ale czy dekodery miejscami?