Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

simens WT46S515 nie działa

marol76 16 Maj 2016 19:52 282 1
  • #1 16 Maj 2016 19:52
    marol76
    Poziom 2  

Witam, posiadam suszarkę kondensacyjną simens WT46S515 i problem bo przestała działać,nie reaguje na nic. Żona twierdzi ,ze nie wyłączyła jej ostatnio na noc tzn nie przekręciła wybierka na 0 tylko otworzyła dzwiczki. Nie znalazłem nigdzie jak zresetowac, odłączanie od gniazda nic nie daje. Prąd dochodzi.Po rozkreceniu pod grzałką na dole wentylatora było trochę wody. Ostatnio wyskakiwał komunikat o pełnym zbiorniczku pomimo,iż był pusty.Pompka czysta wszystko wyglada ok. Proszę o pomoc bo mi żona żyć nie daje chociać do lata idzie i można na balkonie suszyć, to nie wytłumaczysz,że to i lepiej...

0 1
  • #2 01 Lip 2016 08:26
    marol76
    Poziom 2  

Niestety nadal suszarka nie daje oznak życia, rozebrałem wszystko, z każdej strony i nic. Prąd dochodzi do modułu gdzieś w okolicy wybieraka. Płyta czysta nie widać nigdzie żadnych przepięć, nic.
    Proszę o pomoc jakąs radę czy mogę coś jeszcze zrobić i czy coś może poradzić na to serwis czy tylko wymieni płytę główna za 1000zł albo więcej. Żona już awantury urządza z samego rana o suszarke... Proszę o pomoc.

0