Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Bosch sms53m08eu/12 - Zmywarka Bosch pobiera i wypuszcza wodę przy płukaniu...

demon220 17 Maj 2016 17:05 2271 0
  • #1 17 Maj 2016 17:05
    demon220
    Poziom 14  

Witam..

Mam problem ze swoja zmywarką Bosch sms53m08eu/12 już od dłuższego czasu, pobiera i wypuszcza wodę.. Była w serwisie lecz została oddana bez naprawy mówiąc mi że wszystko jest z nią w porządku.

Problem polega na tym że gdy ją włączę pobiera wodę zaczyna myć naczynia i wszystko jest ok do momentu pierwszego płukania... wypompowuje brudna wodę po myciu, pobiera czystą wodę i zaraz ją wypompowuje.. oraz znowu pobiera wodę i znowu ja wypompowuje i tak kilka razy aż muszę ją zresetować i tak może być bez końca....
    Ostatnio wyjąłem zmywarkę położyłem ją na prawym boku wyciekło z niej trochę wody... postawiłem ja zpowrotem na stojąco podłączyłem i włączyłem pranie...
    I ku mojemu zdziwieniu proces całego mycia przeszedł bez problemu.. Tylko raz pobrała około szklanki wody przed pierwszym płukaniem i ją wypompowała, po wypompowaniu pobrała wodę i zaczęła płukać... czego wcześniej nie robiła i się zawieszała i trzeba było ją resetować i ustawiać samo płukanie.. Po kilku dobrych myciach znowu zaczęła się tak zawieszać ze pobiera i wypuszcza wodę przy płukaniu... Co to może być że tak się dzieje?? Ale jak po myciu jak się zawiesza przy płukaniu i ją resetuje i włączam samo płukanie normalnie pobiera wodę i płuka.. proszę o pomoc bo już nie wiem co robić..

Ps. Proszę jeszcze o podpowiedź jakiej firmy najlepiej kupić w przyszłości zmywarkę które są najmniej awaryjne ?

10 0