Witam.
Mam pewien problem z tą pralką, a mianowicie:
Niekiedy przy włączaniu pralki wywala korki przy okazji iskry sypią się przy dwóch przełącznikach wirówki i bio. Problem polega na tym że po włączeniu ponownym pralki czasami również wywala korki a czasami nie. Nie wiem od czego to jest zależne. Nie mam różniczki. Czasami iskry potrafią się posypać w trakcie prania bądź przy wirowaniu (zwarcie).
Z góry wielkie dzięki za pomoc
Mam pewien problem z tą pralką, a mianowicie:
Niekiedy przy włączaniu pralki wywala korki przy okazji iskry sypią się przy dwóch przełącznikach wirówki i bio. Problem polega na tym że po włączeniu ponownym pralki czasami również wywala korki a czasami nie. Nie wiem od czego to jest zależne. Nie mam różniczki. Czasami iskry potrafią się posypać w trakcie prania bądź przy wirowaniu (zwarcie).
Z góry wielkie dzięki za pomoc