Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung GT-S5830i nie działa wyświetlacz

Lord Andre 22 Maj 2016 15:38 789 2
  • #1 22 Maj 2016 15:38
    Lord Andre
    Poziom 6  

Witam, mam problem z telefonem Samsung GT-S5830i. Od jakiegoś czasu wyświetlacz w telefonie zaczął wariować, co jakiś czas zawieszał się i nie wyświetlał obrazu. Teraz wyświetlacz jest cały czas czarny, podświetlenie wyświetlacza działa, wyświetlacz nie jest pęknięty. Rozkręciłem tel. ale nie zauważyłem żeby taśma była przerwana pęknięta czy coś w tym stylu...
    Czy powodem takiego działania wyświetlacza mogą być problemy z oprogramowaniem ? czy jest to wina samego wyświetlacza ?

• #2 29 Maj 2016 20:07
    fajrant06
    Poziom 7  

Witam. Ja miałem podobny problem. Usunąłem w ten sposób, że rozebrałem telefon , odłączyłem wyświetlacz od płyty, przeczyściłem delikatnie styki, ja robiłem to szpilką pod lupą, na koniec wydmuchałem żeby pozbyć się ewentualnych śmieci i wyświetlacz działał już normalnie. Jeżeli to nie pomoże to wgrać na nowo soft. Jeżeli dalej będą problemy to może być uszkodzony wyświetlacz. Taśmę można sprawdzić pod dobrym światłem, najlepiej przez lupę pod różnymi kątami ponieważ pęknięcie gdy jest małe nie widać gołym okiem.

• #3 29 Maj 2016 21:23
    mundek223
    Poziom 29  

Podmień wyświetlacz będziesz miał pewność.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME