Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

blokada ekranu sony xperia z3

23 Maj 2016 07:02 2301 13
  • Poziom 8  
    Witam. Czy jest jakaś możliwość ominięcia (usunięcia) blokady ekranu w sony xperia z3. Wczoraj zmieniłem pin i nie pamiętam na jaki.
  • Poziom 42  
    Raczej zostaje przywrócenie ustawień fabrycznych, wiąże się to z usunięciem wszystkich danych użytkownika.
    Jak wykonać hard reset

Moderowany przez nutergsm:

I jak ma wykonać przywrócenie do ustawień fabrycznych jak ma blokadę?
    Zanim coś wyślesz lub napiszesz sprawdź najpierw czy to zadziała.

• Poziom 11  
    leonov napisał:
    Raczej zostaje przywrócenie ustawień fabrycznych, wiąże się to z usunięciem wszystkich danych użytkownika.
    Jak wykonać hard reset

Nie da sie zrobic HR, jeżeli jest blokada ekranu !

Dodano po 1 [minuty]:

leonov napisał:
    Jak wykonać hard reset

Nie da sie zrobic HR, jeżeli jest blokada ekranu ! Bo nie da się wejść w ustawienia. Podobnie będzie z programem Xperia Companion, zawoła odblokowania ekranu i koło się zamyka.
  • Moderator - GSM
    skarabeusz321 napisał:
    Podobnie będzie z programem Xperia Companion, zawoła odblokowania ekranu i koło się zamyka.

Jeżeli podłączy włączony telefon, to tak. Wystarczy podłączyć wyłączony telefon i zaznaczyć opcje naprawy telefonu.
  • Poziom 30  
    Kolega raczej nie zmienił tylko próbuje telefon odblokować... 😂
  • Poziom 2  
    Ja mam podobny problem. W zeszłym roku zmieniłem telefon na Huawei a Xperia wylądowała w szufladzie. Teraz chciałbym ją dać dziecku ale jest zonk bo nie mogę jej odblokować. Na telefonie jest skonfigurowane moje konto google, czytnik linii papilarnych reaguje na mój palec ale przy pierwszym logowaniu wymaga pinu. Nie chciałbym go czyścić bo mogę tam mieć jeszcze coś przydatnego. Jakieś pomysły?
  • Poziom 2  
    Niestety nie. Gdzieś wyczytałem że coś takiego jest do zrobienia ale chyba jednak nie. Mogę tylko zablokować tel albo wyczyścić.
  • Poziom 20  
    Ze znanych mi metod, tylko tak jak nutergsm pisał: program xperia Companion i wybór opcji naprawa urządzenia na wyłączonym telefonie- zaktualizuje system, zrobi hard reset, wszystkie dane znikną.
  • Poziom 30  
    bogdan2491 napisał:
    Ze znanych mi metod, tylko tak jak nutergsm pisał: program xperia Companion i wybór opcji naprawa urządzenia na wyłączonym telefonie- zaktualizuje system, zrobi hard reset, wszystkie dane znikną.

Może się mylę bo zrezygnowałem z Sony i dawno nie używałem companian. Na blokadzie nie wiem czy pójdzie. Nawet na wyłączonym.
  • Moderator - GSM
    @winmap, przeczytaj mój poradnik, a będziesz wiedział, że się da.
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3627954.html
  • Poziom 34  
    iza2217 napisał:
    Wgraj ten plik,powinien usunąć jak posiadasz tą wersję oprogramowania
    Xperia_Z3_Compact_LTE-A_D5803
    Nie tracisz danych

Po pierwsze to do Z3 Compact, a po drugie zawiera partycje userdata wiec jak najbardziej wymaze wszystkie dane. W zwiazku z tym, ze telefony SONY nie maja domyslnie recovery to tego typu "softy" sluza wlasnie do resetu telefonu bez potrzebny wgrywania calego oprogramowania.
  • Poziom 16  
    Korzystałem już nie raz z tego typu plików i dane miałem
    Możliwe ze w niektórych wykazuje wszystko głowy nie dam