Witam,
Mam taki problem z moją Hondą, ze nie ma chłodzenia. Pompa przeżuca płyn, w termostacie poziom płynu wzrasta (podczas pracy oczywiście), a maszyna sie grzeje niesamowicie, a co za tym idzie gasnie (tzn. wydaje mi się że cewki się gotują i gubią iskrę).
Niechcąc rozbierać pół motocykla, chciałbym zapytać jak najłatwiej zdiagnozować problem?
Mam taki problem z moją Hondą, ze nie ma chłodzenia. Pompa przeżuca płyn, w termostacie poziom płynu wzrasta (podczas pracy oczywiście), a maszyna sie grzeje niesamowicie, a co za tym idzie gasnie (tzn. wydaje mi się że cewki się gotują i gubią iskrę).
Niechcąc rozbierać pół motocykla, chciałbym zapytać jak najłatwiej zdiagnozować problem?