Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nowe sterowniki, nie widać karty graficznej

wojtek20122 24 Maj 2016 20:31 276 4
  • #1 24 Maj 2016 20:31
    wojtek20122
    Poziom 9  

Witam, wczoraj wieczorem po zainstalowaniu nowych sterowników do karty graficznej pojawił się duży problem. W trakcie instalacji wypaliło błąd że nie powiodła się instalacja nowej łatki do grafiki i przerwali instalacje. Od tego czasu pojawił mu się problem z widocznością grafiki przez system. Co chwilę pokazuje mi w menadżeze urządzeń że jest podłączona grafika, a po chwili ekran na chwilę gaśnie i już nie ma grafiki w podłączonych urządzeniach i tam się zmienia co kilka min. Uniemożliwia mi to instalacje innych sterowników bo jak mogę zainstalować sterowniki jak grafiki "nie.ma" według systemu. Proszę o pomoc bo uniemożliwia mi to używanie komputera w normalny sposób. Moja grafiki to MSI GTX 970 a system to Windows 10 Pro. Jeśli coś jeszcze jest potrzebne do podania ze sprzętu to napisze. Z góry dziękuję za szybką pomoc.

0 4
  • #2 24 Maj 2016 20:43
    humbel
    Poziom 23  

Usuń sterowniki w menadżerze urządzeń, reset komputera, zainstaluj od nowa GeForce Experience.

0
  • #3 24 Maj 2016 21:28
    wojtek20122
    Poziom 9  

Dalej jest błąd podczas instalacji sterownika i kończy się tak samo

0
  • #4 24 Maj 2016 21:37
    humbel
    Poziom 23  

Przywróć system do ostatniej działającej konfiguracji sprzed instalacji łatki.

0
  • #5 24 Maj 2016 21:55
    wojtek20122
    Poziom 9  

Próbowałem, wyskoczył mi błąd i nie da się przywrócić

Dodano po 5 [minuty]:

Nowe sterowniki, nie widać karty graficznej
    Tak sie kończy instalacja\ każdego sterownika do grafiki

0