Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Manta - Jak zaktualizować tablet manta quad power mid701qc? i inne

Mitril 25 Maj 2016 18:17 1701 5
  • #1 25 Maj 2016 18:17
    Mitril
    Poziom 8  

1) Jak zaktualizować tablet manta quad power mid701qc?
    Od razu mówię że nie mam w opcji aktualizowania oprogramowania

2)Mam też problem taki że youtube jest na jakiejś starej wersji(5.7.41) i w google play nie mogę go zaktualizować.

3)Problem jest też taki że nie mogę zainstalowac ppp widget 2 (ppp widget mogę ale jest napisane że no driver found) jest napisane że twoje urządzenie nie jest zgodne z tą wersją.A chcę go zainstalować ponieważ chcę podłączyć do tabletu modem play ale tablet go nie obsługuje i myślę że ppp widget 2 mi to umożliwi

Myślę że po aktualizacji tableta będę mógł zainstalować ppp widget 2

Na jednej stronie znalazłem to o ppp widget 2 http://www.draisberghof.de/android/pppwidget2.html

Q: After plugging my modem, PPP Widget goes to "Prepare device", then says "No driver found"
    A: On "PPP Widget 2", it is likely that this means your modem does not provide serial ports (like some newer 4g/LTE devices). In that case, it will regrettably not work with PPP Widget.
    There is a small chance that your serial USB port is just configured in a strange way which is not recognized by "PPP Widget 2". Post your USB log in the support forum.
    Huawei modems (even the recent ones) are generally working well because they provide a fallback mode with standard PPP ports which is used in PPP Widget 1/2.

Q: On what versions of Android will it work?
    A: The minimum version is Android 4.0. Extensive testing was done up to 4.4.4.
    Since version 1.2.0 it works on Android 5.0 as well. It's untested on version 5.1 and probably not fully operational there. Beware if you intend upgrade the official firmware !! See the troubleshooting questions about upgrading below.

Aktualnie na tablecie ma wersję 4.4.2 i dalej nie mogę zainstalować ppp widget 2

• #2 27 Maj 2016 10:17
    arnoldziq
    Moderator Programowanie

Wersja androida ma tutaj żaden lub niewielki wpływ.
    Problem leży po stronie modemu lub/i kernel-a w tablecie.
    Skoro PPP Widget się instaluje, to żadna "aktualizacja" tabletu nie jest potrzebna.
    Sugeruję upewnić się, że modem jest kompatybilny z w/w oprogramowaniem oraz, że opcja wirtualnego dysku w modemie jest wyłączona.

• #3 27 Maj 2016 11:48
    gradek83
    Poziom 33  

Manta udostępnia oprogramowanie ROM Firmware ale jeśli nie ma wsparcie ze strony sterownika do tego modemu to nic nie zdziałasz taniej wyjdzie sprzedać modem i tablet i kupić taki z obsługą kart SIM czyli z wbudowanym modemem 3G LTE.
    Możesz spróbować zrootować tablet programem Kingo ROOT i sprawdzić ale wątpie aby coś to dało.

Co to Youtuba najnowsza spakowana apka w załączniku sprawdź czy ci się zainstaluje. Dodatkowo w załączniku masz aktualny sklep google play to tez zainstaluj.

• #4 28 Maj 2016 22:37
    Mitril
    Poziom 8  

Instalowałem już wcześniej z plików apk i teraz to samo google play się zainstalował ale podczas instalacji youtube jest napisane ,,Aplikacja nie została zainstalowana''
    Przywracany do ustawień fabrycznych był chyba 3 razy
    Gdyby ten starszy youtube się nie zacinał to bym go zostawił
    Może mam coś nie tak z tabletem?

• #5 29 Maj 2016 12:30
    gradek83
    Poziom 33  

A chrome przeglądarkę instalowałeś i za jej pomocom próbowałeś oglądać youtuba ?

Tu masz starsze wersje youtuba sprawdź może jakaś się starsza lecz nowsza od twojej wersja aplikacji zainstaluje.

http://www.androidapksfree.com/version-history/youtube-apk-version-history/

To czy filmiki się tną też zależy od tego ile masz pamięci oraz jakie masz łącze w jakiej jakości oglądasz itp.

• #6 29 Maj 2016 13:25
    Mitril
    Poziom 8  

Próbowałem zainstalować wersje 5.14 do 5.18 i nawet kilka innych i to samo
    W przeglądarce działa i się nie zacina ale jest w słabej jakości
    Na moim telefonie lg l65 z androidem 4.4.2 (tak samo jak tablet) youtube działa normalnie i się nie zacina i mogę go aktualizować

Dodano po 3 [minuty]:

Dodatkowo nie tylko ja mam taki problem tylko że z mid721
    https://www.manta.info.pl/forum/ogolnie-o-tab...manta-mid721-android-4-4-2-problem-z-youtube/

Black Friday do -15%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Ferguson