#1 15720192 04 Cze 2016 14:06 Apiro Apiro Poziom 10 Posty: 86 Ocena: 10 Autor tematu Post #1 15720192 04 Cze 2016 14:06 mam problem z w/w lodówką - sprężarka włącza sie na 2 sekundy przy czym jest dzwoniący hałas i zaraz się rozłącza. od czego by tu zacząc?
#2 15720255 04 Cze 2016 14:44 piotrek22101 piotrek22101 Poziom 39 Posty: 3323 Pomógł: 695 Ocena: 1416 Pomocny post? (0) Post #2 15720255 04 Cze 2016 14:44 Sprawdzenie czy jest gaz,druga opcja to termostat.
#3 15720257 04 Cze 2016 14:45 Apiro Apiro Poziom 10 Posty: 86 Ocena: 10 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #3 15720257 04 Cze 2016 14:45 jesli nie ma gazu to raczej sprezarka/lodowka do wymiany?
#4 15720262 04 Cze 2016 14:48 piotrek22101 piotrek22101 Poziom 39 Posty: 3323 Pomógł: 695 Ocena: 1416 Pomocny post? (0) Post #4 15720262 04 Cze 2016 14:48 Czasami da się naprawić za niewielkie pieniądze,ale to zależy którędy ucieka.
#5 15720953 04 Cze 2016 21:52 eldom eldom Poziom 22 Posty: 400 Pomógł: 42 Ocena: 161 Pomocny post? (0) Post #5 15720953 04 Cze 2016 21:52 Sprężarka rusza. Czyli termostat Ok. Po 2 s staje czyli sprężarka do wymiany. Raczej nowa lodówka.
#6 15721220 05 Cze 2016 00:35 pipałosia pipałosia Poziom 28 Posty: 1202 Pomógł: 74 Ocena: 179 Pomocny post? (0) Post #6 15721220 05 Cze 2016 00:35 Skoro się włącza i wyłącza znaczy że działa. Nie , sprawdzenie czy jest czy nie, znaczy czynnik chłodniczy, mnie to kosztowało 100 pln , chyba rachunek prosty z wydatkiem co najmniej 1000 złotych.