Witam. Czy ktoś mógłby polecić telefon do słuchania muzyki przez wbudowany głośnik w telefonie ( nie chce by telefon był cichutki jak se sk17i)? Pozdrawiam.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamdamian57576 napisał:A gdzie chcesz słuchać tej muzyki? Jak w domu to lepiej na jakimś stacjonarnym sprzęcie. A jak w komunikacji miejskiej, to się zastanów czy inni tez tego chcą słuchać.Czy ktoś mógłby polecić telefon do słuchania muzyki przez wbudowany głośnik w telefonie
damian57576 napisał:Mam głośnik bluetooth ale jakość dźwięku nie jest tak dobra jak z telefonu.
arczi.play napisał:polecam JBL GO