Witam, mam problem z dźwiękiem w laptopie, a mianowicie oddałam laptopa do naprawy (zawias pekł-nieistotne) i aktualizacji systemu windows z 7 do 8.1. Głośniki wewnętrzne działają tak samo jak wcześniej, ale po podłączeniu słuchawek i głośników zewnętrznych dźwięk jest przytłumiony, cichy i nie ma basów. Słuchawki i głośnik są sprawne-sprawdzałam na innym komputerze, jak i wczesniej działały dobrze na moim laptopie. Proszę o pomoc