Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lenovo G570 - Problem z dźwiękiem po aktualizacji systemu

05 Cze 2016 20:05 591 3
  • Poziom 7  
    Witam, mam problem z dźwiękiem w laptopie, a mianowicie oddałam laptopa do naprawy (zawias pekł-nieistotne) i aktualizacji systemu windows z 7 do 8.1. Głośniki wewnętrzne działają tak samo jak wcześniej, ale po podłączeniu słuchawek i głośników zewnętrznych dźwięk jest przytłumiony, cichy i nie ma basów. Słuchawki i głośnik są sprawne-sprawdzałam na innym komputerze, jak i wczesniej działały dobrze na moim laptopie. Proszę o pomoc
  • Poziom 12  
    Czy przed aktualizacją na Windows 7 wszystko pracowało poprawnie? I czy jesteś pewny, że wymiana zawiasu w serwisie nie przyczyniła się do powstania tego problemu?
  • Poziom 7  
    Tak, przed aktualizacją wszystko działało poprawnie. Wydaje mi się, że wymiana zawiasu nie miała wpływu na mój problem, ale mogę się mylić.
  • Poziom 12  
    Sprawdź więc czy masz poprawnie zainstalowany sterownik do karty dźwiękowej, a przede wszystkim czy jest zgodny z architekturą systemu i czy jest od producenta, a nie od Microsoftu. Popatrz też czy nie masz w sterowniku włączonych jakichś pseudoulepszaczy.