Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

D-Link/DWR-921 - certyfikat Google - ERR_BAD_SSL_CLIENT_AUTH_CERT

08 Cze 2016 11:05 2406 2
  • Poziom 10  
    Dzień dobry

Mam nietypowy problem, otórz od pewnego dnia nie działa mi połączenie z Google.com, youtube.com, gmail. Wygląda to tak, że nie może pobrać certyfikatu a ja nie wiem jak temu zaradzić. Przeczesałem już chyba wszystkie fora na ten temat.

Na innych komputerach i urządzeniach google.com działa.

DNS-y zmieniałem na automatyczne i na Open-DNS a także dns preferowane przez Google. Nic to nie dało. Mogę jedynie korzystać z przeglądarki Bing.pl lub Yandex.com

Zegar czasowy jest ustawiony prawidłowo. W pliku hosts nie ma wpisów. Usunąłem ten plik hosts aby sprawdzić czy zadziała ale google nadal nic. Wyłączyłem zaporę i antywirusa Nod32 ale bez skutku.

Mój modem D-Link/DWR-921 łączy się przez kabel i WIFI, aktualnie korzystam z kabla LAN ze złączem RJ45.

W Chrome ten problem wygląda tak:

Cytat:
    Ta witryna nie umożliwia bezpiecznego połączenia

Serwer www.google.pl nie zaakceptował Twojego certyfikatu logowania albo ten certyfikat wygasł.

Skontaktuj się z administratorem systemu.

ERR_BAD_SSL_CLIENT_AUTH_CERT

Opera:

Ta witryna nie umożliwia bezpiecznego połączenia

Cytat:
    Serwer www.google.pl nie zaakceptował Twojego certyfikatu logowania albo ten certyfikat wygasł.
    Skontaktuj się z administratorem systemu.

Edge:

Cytat:
    Nie można nawiązać połączenia z tą stroną.

Sugerowane rozwiązanie
    •Upewnij się, że używasz poprawnego adresu internetowego: https://www.google.pl
    •Odśwież stronę
    •Wyszukaj zawartość
  • Pomocny post
    Specjalista Sieci, Internet
    Sprawdź datę w systemie.
  • Poziom 10  
    Dziękuję za odpowiedź. Błąd spowodowany był prawdopodobnie zmianą daty w systemie. Nie wiem dlaczego ale gdy zmieniałem ustawienia daty, problem nie zniknął od razu tylko po pewnym czasie.

Ważne, że wszystko wróciło do normy. Zamykam temat.