Witam,
Dziś wypożyczyłem w osiedlowej kablówce dekoder DVB-C (TechniSat DiGYBOXX HD CX) po podłączeniu go przez HDMI z telewizorem (Philips 32PFL4606) odbiera wszystkie kanały, lecz sam obraz - bez dźwięku.
- ustawienia fabryczne nic nie dają
- próbowałem wyłączać i włączać Dolby Digital
- użyłem dwóch różnych kabli HDMI i sytuacja bez zmian
- wcześniej przez jeden z tych kabli telewizor był połączony z DVB-T i wszystko było ok
Co można zrobić, aby dźwięk działał? Jeśli podłączę chinche audio?
Bardzo proszę o pomoc, za 2 dni euro i włożyłem sporo pieniędzy w to aby oglądać, a teraz jestem w kropce. Nie jestem pewien czy dobrzy temat, jeśli nie to proszę o przeniesienie.
Dziś wypożyczyłem w osiedlowej kablówce dekoder DVB-C (TechniSat DiGYBOXX HD CX) po podłączeniu go przez HDMI z telewizorem (Philips 32PFL4606) odbiera wszystkie kanały, lecz sam obraz - bez dźwięku.
- ustawienia fabryczne nic nie dają
- próbowałem wyłączać i włączać Dolby Digital
- użyłem dwóch różnych kabli HDMI i sytuacja bez zmian
- wcześniej przez jeden z tych kabli telewizor był połączony z DVB-T i wszystko było ok
Co można zrobić, aby dźwięk działał? Jeśli podłączę chinche audio?
Bardzo proszę o pomoc, za 2 dni euro i włożyłem sporo pieniędzy w to aby oglądać, a teraz jestem w kropce. Nie jestem pewien czy dobrzy temat, jeśli nie to proszę o przeniesienie.