Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Chińskie radio 2din - jak wgrać mapy?

04 Sie 2016 00:55 16206 9
  • Poziom 15  
    Witam.
    Kupiłem chińskiego radio 2din. Wszystko fajnie działa, tylko miejsce na kartę pamięci GPS było puste. Zainstalowałem automapę na karcie pamięci, ale nie działa. W radiu muszę pewnie podać ścieżkę do nawigacji, ale nigdzie tego nie ma w ustawieniach. Jest to totalny chińczyk, żadnego symbolu, modelu, marki na obudowie nie ma. W ustawieniach nie ma też infomracji o sprzęcie.

Tak wygląda to radio.

Chińskie radio 2din - jak wgrać mapy?

Jest szansa coś z tym zrobić?
  • Poziom 19  
    podstawowe pytanie, Windows, Android czy jakiś chiński pseudo system ?
  • Poziom 15  
    Tego nie wiem, nie mogę tego rozgryźć. Żadnej naklejki z licencją na windowsa nie ma. Wygląda na chiński system.
    Jest slot na kartę SD opisany jako GPS. Podobno ktoś wcześniej na tym GPS dużo jeździł ...
  • Poziom 19  
    być może jest to tylko nakładka na starego WInCE i wtedy sprawa jest banalnie prosta, ale jeśli to jakiś chiński pseudo system to obawiam się, że pozamiatane.
    Jest możliwość podpięcia się komputerem przez usb ?
  • Poziom 15  
    A gdyby była to nakładka to co dalej zrobić?

Z przodu radia jest tylko złącze mini usb. Jeszcze nie próbowałem podłączyć tego do komputera.
  • Pomocny post
    Poziom 19  
    W przypadku WinCE przygotowujesz AutoMapę na karcie SD, następnie podpinasz radio do komputera i sprawdzasz dokąd kieruje odnościk opisany jako GPS i ewentualnie zmieniasz go, żeby prowadził do AutoMapy na karcie.
  • Poziom 15  
    Podłączyłem to radio przez USB do komputera, ale nie wykrywa go w żaden sposób.
  • Poziom 19  
    spróbuj uzyskać jakieś informacjie od sprzedawcy
  • Poziom 15  
    Kontakt się urwał, nic nie da rady zrobić.

Dodano po 2 [godziny] 50 [minuty]:

Rozebrałem to radio. W środku znalazłem oznaczenia GS-817. Wrzucając to do wyszukiwarki znalazłem coś takiego.

http://www.gpspassion.com/forumsen/topic.asp?TOPIC_ID=123171&whichpage=9

Niestety dalej nie wiem jak ustawić ścieżkę do nawigacji, ani jak nazywa się oryginalny plik. W żadnym miejscu nie można tej ścieżki ustawić.
  • Poziom 15  
    Doszedłem do tego że moduł GPS to SACGM1002 - v.1.0

Nadal czarny ekran po włączeniu GPS.

Rozumiem, że windows CE jest zapisany właśnie w tym module GPS? A całe radio działa na innym systemie?
    Jest możliwość wlutowania się z USB do tego modułu i połączenie przez Active Sync?