Witam. Jak w temacie ekspres Krups EA8010 mieli za dużo kawy, czyli po prostu mieli o 10 sekund za długo. Kawa zwykła - młynek kręci się ok. 15 sekund, mocna kawa - ok. 19 sekund. Na nalepce silnika jest ręczny wpis 7 sek. Wg serwisówki można zmieniać czas mielenia wchodząc w tryb serwisowy ("Para" + włączenie do kontaktu, przy nieobecnym zbiorniku wody, zbiorniku odpadów i wyjętej wsówce), ale u mnie to jakoś nie działa. Powinna się zaświecić jedna z LED, w zależności od bieżącego ustawienia, a u mnie świecą się wszystkie i nic nie zmienia pokrętło, a chyba powinno. W trybie Product Support mode w linii 22 na małym wyświetlaczu LED otrzymuję sekwencję - 1 2 0 0, a wg serwisówki powinno być 0, 10, 20, 30 lub 40. Ma ktoś pomysł z co z tym zrobić ? Poza tym wszystko działa prawidłowo, tylko wsówkę pełną kawy zmielonej za każdym razem muszę opróżniać.