Witam jako że temat już był ale ceny i maszynki się zmieniają chciałem odświeżyć temat jako iż stoję przed dylematem kupna.
ważne dla mnie to
(trymer) oraz nie koniecznie ale chciałbym mieć (golenie na mokro)
-miałem kiedyś... philipsa nie pamiętam nazwy za około 300zł i goliła mnie przez 4 lata niezawodnie
- ostatnio miałem brauna za 900zł dokładnej nazwy nie znam goliłem się około 1 roku, folia siadała już po 6 miechach,trymer szarpał i zacinał się a jako kupiłem ja w holandi był problem z gwarancją.
różnicy między philipsem za 300zł a Braunem za 900zł wielkiej nie odczułem
fakt szybciej się braunem goliło i ciut dokładniej i tyle.
(to tylko moje osobiste odczucie)
Nie chcę więcej wydawać kasy i wydaje mi się że w tym przedziale cenowym może coś uda się z najść z waszą pomocą
200-400zł
ważne dla mnie to
(trymer) oraz nie koniecznie ale chciałbym mieć (golenie na mokro)
-miałem kiedyś... philipsa nie pamiętam nazwy za około 300zł i goliła mnie przez 4 lata niezawodnie
- ostatnio miałem brauna za 900zł dokładnej nazwy nie znam goliłem się około 1 roku, folia siadała już po 6 miechach,trymer szarpał i zacinał się a jako kupiłem ja w holandi był problem z gwarancją.
różnicy między philipsem za 300zł a Braunem za 900zł wielkiej nie odczułem
fakt szybciej się braunem goliło i ciut dokładniej i tyle.
(to tylko moje osobiste odczucie)
Nie chcę więcej wydawać kasy i wydaje mi się że w tym przedziale cenowym może coś uda się z najść z waszą pomocą
200-400zł