logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

RAID - Odzyskiwanie danych po samozałożeniu się RAID w NAS

Arti178 21 Sie 2016 15:15 1152 4
REKLAMA
  • #1 15881877
    Arti178
    Poziom 7  
    Posty: 24
    Witam !
    No i się doigrałem ładując zapisane dyski do NAS.
    Straciłem w ten sposób dostęp do danych po samozałożeniu się RAID.
    Ma Ktoś jakiś pomysł ?

    Pozdrawiam i dzięki za wsparcie !
  • REKLAMA
  • #2 15882087
    mbo
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 19691
    Pomógł: 2333
    Ocena: 845
    Jaka wersja RAID ?
    Co widzi DMDE na dyskach ?
  • REKLAMA
  • #3 15891900
    Arti178
    Poziom 7  
    Posty: 24
    Drogi mbo !

    Wspomniany Program dopiero 44 % skontrolował więc trza poczekać, nim te nieszczęsne terabajty przetrawi.

    EDIT
    A więc DMDE widzi wszystkie pliki, przynajmniej teoretycznie.
    Jednak wersja podstawowa uniemożliwia przeniesienie plików na inszy dysk.
    Jak myślisz, czy jest szansa po wykupieniu licencji na uratowanie zawartości dysku.
    Co do rodzaju RAID, to niby jest to RAID 0 jako domyślny.

    Pozdrawiam !

    Był też jakiś komunikat MFT#133-168

    Scaliłem. RADU23
  • REKLAMA
  • #4 15897532
    mbo
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 19691
    Pomógł: 2333
    Ocena: 845
    Wersja płatna pozwala skopiować wiele plików i katalogów za jednym zamachem.
  • #5 15897570
    Arti178
    Poziom 7  
    Posty: 24
    Niestety, zero reakcji. We wrześniu szarpnę się finansowo po którąś z wersji.
    Dzięki za wsparcie.
    Szacuneczek za Wiedzę.
    Pozdrawiam !
    RAID - Odzyskiwanie danych po samozałożeniu się RAID w NAS
REKLAMA