Witam !
No i się doigrałem ładując zapisane dyski do NAS.
Straciłem w ten sposób dostęp do danych po samozałożeniu się RAID.
Ma Ktoś jakiś pomysł ?
Pozdrawiam i dzięki za wsparcie !
No i się doigrałem ładując zapisane dyski do NAS.
Straciłem w ten sposób dostęp do danych po samozałożeniu się RAID.
Ma Ktoś jakiś pomysł ?
Pozdrawiam i dzięki za wsparcie !