Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HYUNDAI DVD MICRO SYSTEM MSD 861 DRU - jak podłączyc wieże do kompa

marcin06108 29 Sie 2016 21:08 576 2
  • #1 29 Sie 2016 21:08
    marcin06108
    Poziom 8  

Witam mam taki problem z poprzednią wieża nie miałem problemu żeby podłączyć do kompa bo miała wyjście aux niestety natrafiłem na trochę kłopotliwy model a chodzi o model wieży. HYUNDAI DVD MICRO SYSTEM MSD 861 DRU kupiłem kabel chich i nie wiem jak podłączyć ten sprzęt nie mam fotki narazie to wyjaśnie w inny sposób z tyłu posiada 2 wyjścia stereo tak jak jak w standardowym sprzęcie audio jeden do kabla koloru białego czyli lewy kanał i kabla koloru czerwonego kanał prawy i jakieś wyjście coaxial pomóżcie bo nie wiem jak prawidłowo podłączyć i co jakiś czas jak ja podłącze to wieża mi sie wyłącza pomóżcie aby sprzętu nie spalić z góry dzieki

0 2
  • #2 29 Sie 2016 21:46
    Włodzimierz Wojtiuk
    Poziom 28  

Według tego co widzę w internecie (kolega pewnie zdjęcia nie miał czym zrobić) to ta wieża nie posiada żadnego wejścia (posiada tylko wyjścia).
    W związku z powyższym niema prostego sposobu na podłączenie czegokolwiek (źródła sygnału audio).

0
  • #3 29 Sie 2016 22:00
    marcin06108
    Poziom 8  

Jak będę miał czas to jutro wstawię fotkę ale z tego co widzie to marne szanse aby ten sprzęt pełnił role za głośniki od kompa

0