Przewód YDYp 300/500V czy 450/750V w instalacji domowej w tynku i pod tynkiem? Interesuje mnie wymagania na stan obecny (2016r). Na logikę 400/750V bo oszczędność niewielka. W necie znajduje stare wątki sprzed 10 lat więc dla pewności pytam czy nic się nie zmieniło odnośnie wymagań.
Znalazłem też to:
300/500V - pomieszczenia suche, mogą być problemy z RCD - większa upływność?
450/750V - pomieszczenia o większej wilgotności np. łazienka
Znalazłem też to:
300/500V - pomieszczenia suche, mogą być problemy z RCD - większa upływność?
450/750V - pomieszczenia o większej wilgotności np. łazienka