Witam,
Czy można w ten sposób podłączyć rozdzielacz? tzn zasilanie i powrót po przeciwnych stronach? Wydaje mi się, że nie powinno to zaburzać w żaden sposób pracy i obiegu wody, ale wolę się upewnić. A dlaczego tak chcę zrobić?, ponieważ tak mam umiejscowiony rozdzielacz i piony tak wyprowadzone, że rury do rozdzielacza muszą się krzyżować, tzn. musiałbym rurę zasilania poprowadzić nad rurą powrotną a tak mógłbym puścić je obok siebie.
Jeszcze takie pytanie, czy rura PP 32 Stabi, jest wystarczająca do takiego rozdzielacza na 6 grzejników o łącznej mocy ok 9 kW?
Czy można w ten sposób podłączyć rozdzielacz? tzn zasilanie i powrót po przeciwnych stronach? Wydaje mi się, że nie powinno to zaburzać w żaden sposób pracy i obiegu wody, ale wolę się upewnić. A dlaczego tak chcę zrobić?, ponieważ tak mam umiejscowiony rozdzielacz i piony tak wyprowadzone, że rury do rozdzielacza muszą się krzyżować, tzn. musiałbym rurę zasilania poprowadzić nad rurą powrotną a tak mógłbym puścić je obok siebie.
Jeszcze takie pytanie, czy rura PP 32 Stabi, jest wystarczająca do takiego rozdzielacza na 6 grzejników o łącznej mocy ok 9 kW?