mam nokię 6610, która się nie włącza wcale. telefon się flashuje, ale tylko do momentu, gdy musi wgrac content package, lub przeprowadzić wszystkie procesy po flashowaniu, wtedy pojawiają się błędy, gdyż telefon nie chce wejść w test mode lub local mode, ani w normal mode. wymieniałem helgę, upp i uem, oraz wszystkie kondensatory i oporniki według serwisówki wokół uema. obie pamięci też zostały wymienione. pomóżcie, bo już nie mam pomysłu