Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

licznik golf POMOCY!!

zdzicho1233 07 Jul 2005 21:45 2477 9
    zdzicho1233
    Level 16  
    Pomocy!!! mam licznik z golfa 3 benzyna 94 VDO Z PROC D75308GF-C55 i pamiecią 93C46
    poszukuje wsadu do pamieci gdyż przyniesiono mi go z wylutowana koscią i bez nóżek-fajnie nie?.Przekopałem juz cały net i nic albo mam zegarek albo kilometry lub zegarki wariują.Pomocy!!!
    Przy okazji pytanie czu inny licznik z golfa 3 moze pasowac do niego bo jak załoze to mruga mi kontrolka z oleje podczas pracy jak to wykasować?
    i drugie czy pamięci 93** sa wymienne w dół to znaczy za 9346 mozna załozyc 9366 a nigdy odwrotnie
    nr.na liczniku 1h6 919 033f firma MOTOMETER, motor 1,6 94 r
    Pozdrawiam wszystkich
  • Helpful post
    Władekh
    Level 12  
    Pamięci nie są zamienne, co do wsadu podaj numer z licznika i jaki silnik.
    Sady
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Jak by sie uparł to można podmienić, ale jest duże ale... przecież masz dużo informacji np. immo, nr. VIN na necie nie dorwiesz takiego bin'ka.
    amd
    Level 16  
    No wlasnie podaj najpierw numer z naklejki na obudowie licznika np. 1H........
    oraz typ silnika benzyna, diesel, TDI . W trojkach siedza zazwyczaj 93C46.
    zdzicho1233
    Level 16  
    Wszystko jest w pierwszym poście...moze ktoś coś na to ma
  • Helpful post
    amd
    Level 16  
    Jak dopisales dzien pozniej to i jest.
    Masz tu wsad z podobnego licznika powinien pasic. A jak nie bedzie pasil to pisz na pw podrzuce inne lub gdy przebieg nie wlasciwy to przelicze.
    Wsady zczytane mam na 3 roznych kompach w warsztacie, domu i na laptopie wiec trudno mi pozbierac.
    zdzicho1233
    Level 16  
    ten nie działa może ma ktoś inny...
    patryk007
    Level 11  
    Ja mam pytanie? Czy plik golf 3 1H6919033E.zip jest do golfa z silnikiem benzynowym czy diesla? Bo nie mogę dopasować wsadu. A posiadam dokładnie ten model.
    zdzicho1233
    Level 16  
    podaj cos blizej na temat swojego licznika