Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung NP370R5E-S02PL - Touchpad

02 Paź 2016 15:04 591 4
  • Poziom 9  
    Był system Windows 8.1, nie działał touchpad, po prostu przestał sam z siebie. Po uruchomieniu instalacji Win 7 touchpad zaczął działać i działał aż do końca instalacji systemu, sterowników itp, również po ponownym uruchamianiu. Laptop został wyłączony na 2 dni, po ponownym odpaleniu touchpad nie działa. Zamówiona płytka z taśmami flex, wymieniona, touchpad nadal nie działa. Działają przyciski, ale touchpad nie. Uruchomiona instalacja Win 7 - nie działa. Po ponownym uruchomieniu laptopa i ponownym odpaleniu instalacji Win 7 zaczął działać. Instalacja anulowana i odpalony system - działa. Laptop złożony, system odpalony - nie działa. Rozłożony, posprawdzane taśmy - nie działa. Zmiana na starą płytkę - nie działa. Przeinstalowane sterowniki od touchpada - nie działa. Natomiast cały czas działają przyciski.
  • Poziom 8  
    Rożnych opcji sterownika próbowałeś? Postaraj się parę wersji sprawdzić.
  • Poziom 9  
    Myślę, że tu nie o sterowniki chodzi, bo pod samym menu instalacyjnym Win 7 też nie działa, a wtedy nie ładują się sterowniki, tylko Win daje swoje podstawowe, na których zresztą też powinno działać.
  • Poziom 8  
    Ja bym i tak dalej kombinował z software bo mało możliwe żeby coś na płycie padło, miałem podobną sytuacje w HP i w końcu po paru przywróceniach BIOS'u do domyślnych problemu nie było.

Mam nadzieje że takie rzeczy jak FN+F1-12 sprawdzałeś.
    Sprawdzałeś na linuxie jakimś?
  • Poziom 9  
    Przywrócić BIOS można, ale wtedy ustawienia będą pod Win 8... na którym TP też przestał działać sam z siebie. Sprawdzona każda rzecz, która mogła być sprawdzona. Linux nie, bo skoro na instalacji Win 7 i na awaryjnym nie działa, to po co?