kliknij na "Połączenia sieciowe" w panelu sterowania i prawym klawiszem na "Połączenia przychodzące". Na zakładce "użytkownicy" wybierz pozycję "Gość" i kliknij na "Właściwości". Tam to jest. Jeśli nie masz połączeń przychodzących lub konta "Gość" zerknij na http://www.winxp.com.pl/art/networkxp.html