w XP
Mój komputer - Zarządzaj - Użytkownicy i grupy lokalne - podświetl Użytkownicy i w prawej części na Gość prawym kl. myszy Ustawianie hasła - Kontynułuj - no i wpisz jakieś hasło - ok i to wszystko
aaa plików nie udostępnisz tylko foldery a tam pliki
Tyle tylko ze bez hasła nie da się wogóle zalogoewąc.
Troche głupie te udostepnianie, chyba najlepsze było w 98. mozna było ustawic na wybrany katalog hasło.
Co prawda proste do obejścia, ale zawsze to coś.
W XP niestety poszli na skróty, albo wszystko na hasło albo bez.