Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z glosnikami w komputerze.

Wlodi123 23 Paź 2016 02:44 843 2
  • #1 23 Paź 2016 02:44
    Wlodi123
    Poziom 2  

Witam. Mam pewien problem. Wymienilem monitor w komputerze. Monitor ma wbudowane glosiniki, ale z nich nie korzystam, poniewaz mam rowniez podpiete oddzielne glosniki, ktore do czasu zmiany monitora graly dosc glosno, po wymianie monitora glosnosc znaczaco zmalala. Czy ma ktos jakis pomysl na to co moglo sie stac? I czy da sie jakos to naprawic.

• #2 23 Paź 2016 04:59
    kpodstawa
    Poziom 31  

Jak masz dołączone sygnały do monitora - analogowe VGA, czy HDMI? Spotkałem się ze ściszeniem głośników dołączonych do jednostki centralnej linią analogową audio, po dołączeniu karty graficznej komputera kablem HDMI, tyle że do projektora (zaczął cicho odtwarzać dźwięk własnym głośnikiem) - zjawisko może być podobne. Trzeba było na nowo poustawiać poziomy dźwięków. System operacyjny - Windows 7.

W innym przypadku przyczyna może być prozaiczna - podczas zmiany urządzeń jakieś połączenia stykowe audio lekko się rozłączyło - nie na tyle, aby kabel dyndał lub dźwięk zanikł, ale coś nie łączy stabilnie.

Jak komputer reaguje na próby korekty ustawień w systemie operacyjnym? Oczywiście dociśnij porządnie wszystkie złącza stykowe. Na razie nie mam innych wspomnień, poza poruszeniem czegoś (choćby fizycznego pokrętła głośności) podczas mocowania się z elementami zestawu.

Krzysztof Podstawa

• #3 23 Maj 2017 13:38
    Wlodi123
    Poziom 2  

Problemu sie nie pozbylem ale zamykam temat.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME