Po wymianie baniaka ( w poprzednim pękł balon) 50 l hydrofor JET 100 AY, baniak podłączyłem bez pompowania powietrza, manometr pokazuje 3,5 bar woda leci ale dziś rano hydrofor się włączył i pompował wodę przez kilka minut, silnik się nagrzał na manometrze 8 bar żona wyłączyła hydrofor z prądu i wypuściła wodę, manometr pokazywał 4 bar teraz po około pół godz od wyłączenia pokazuje 3 bar