Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Technik elektryk - gdzie można znaleźć pracę

27 Oct 2016 22:56 1986 6
    User removed account
    Level 1  
    motostar
    Level 10  
    Wydaje sie ze jest kilka zastosowan. Ja jestem mechanikiem a ostatnio dostalem prace serwisanta agregatow pradotworczych. Serwisuje tylko od strony mechanicznej ale wiedza dobrego elektryka nie do zaplacenia. Moze popatrz w tym temacie. Pozdrawiam

Dodam tylko ze to praca mnie znalazla i z tego sie ciesze bo juz mialem dosyc smarow, fajna praca jezdze od firmy do firmy cos sie dzieje nowi ludzie dobrze placa w tej branzy wiec polecam sie rozejrzec.
    User removed account
    Level 1  
    karolark
    Level 42  
    Maciek051996 wrote:
    Pracę jako elektryk znajdziesz w każdej firmie produkcyjnej w dziale utrzymania ruchu , możesz założyć własną działalność i wykonywać instalacje oraz pomiary.

Żart? na początku to dostanie miotłę i młotek przecinak :cry:
    Każdy nowy tak zaczyna o ile nie ma pleców lub nie jest rewelacyjny - dziłalnośc od razu po szkole - źle koledze zyczysz.
    Maciek051996
    Level 28  
    Kolego powiem ci tak ja jestem świeżo po szkole (matura w tym roku) , od 4 miesięcy pracuje w firmie produkcyjnej (branża stalowa , konstrukcje offshore ) . Pracodawca traktuje mnie tak samo jak innych pracowników. Czasy że młody to tylko do miotły to się dawno skończyły. Wiadomo potrzeba troszkę czasu żeby poznać zakład ale potem to już idzie z górki .Na zarobki nie narzekam.
    User removed account
    Level 1