Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

asus Eeepc - myszka, touchpad.

plusio96 17 Lis 2016 20:13 360 2
  • #1 17 Lis 2016 20:13
    plusio96
    Poziom 10  

Witam drogich forumowiczów,

mam problem z laptopem asus, otóż za każdym razem gdy włączam komputer, to mysz / kursor - ogólnie klikanie chodzi normalnie przez kilka minut -, a po chwili gdy próbuje kliknąć prawym przyciskiem myszki, to na milisekunde pokazuje się opcja, a potem znika. Tak samo jak robie cokolwiek, tak jakby się odświeżał po kliknięciu myszką, czy to klikne prawym czy lewym. Próbowałem odpalić komputer w trybie awaryjnym, ale to na nic. Problem występuje także gdy podłączam myszkę normalną przewodową, (bo żadna przewodowa nie działa na tym komputerze- ale to taka ciekawostka.)
    Takie szatańskie rzeczy się dzieją na tym laptopie że żaden antywirus nie pomoże. Już miałem iść do księdza po wodę święconą, ale wpadłem na pomysł że ktoś by na forum może wiedział o co chodzi.

sterowniki?

0 2
  • #3 18 Lis 2016 18:38
    plusio96
    Poziom 10  

Dobra, komputer jest w stanie nieużywalności, ciężko cokolwiek pobrać, albo zainstalować. Zresztą to bardzo stary sprzęt, intel atom, 1 GB RAM, dodatkowo działa obecnie na windows 7, co wydaje mi się że jest za dużo dla tego sprzętu.
    Zainstaluje na nim linuxa minta i wszystkie sterowniki od producenta. Zobaczymy jak to będzie działać.

// EDYCJA 19.11.16r

Zainstalowałem Linux mint 18 i wszystko mniej więcej działa

0