Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

adapter za 100,- paranoja

Pluszak86 20 Lis 2016 19:47 321 2
  • #1 20 Lis 2016 19:47
    Pluszak86
    Poziom 2  

Siemanko.Chodzi o taki temat...Przypomniałem sobie nie dawno o monitorze(17 cali bodajże,zaden krzyk techniki,ale nie oto chodzi,),Wpadlem na pomysl zeby podłaczyc do niego tablet i Uzywac do muzyki czy pisania.Zorientowałem sie juz nieco w temacie,i wiem ze wystarczy przejsciówka,VGA-HDMi,czy mini usb,,chodzi tylko o to ze taki adapter ,oryginalny,sklepówka,kosztuje 100,-:-) jakas paranoja chyba:-)bez sensu:-) ten monitor niewiem czy jest z dyszkie wart...interesowal by mnie schemat takiego przejscia,o ile oczywiscie jest to realne do wykonania w cywilnych warunkach:-)bo patrzac po klasach łączy,to moze nie byc to wcale proste:-) bede wdzieczny za kazda rade,pozdro

0 2
  • #2 20 Lis 2016 20:43
    Piko
    Poziom 19  

Pluszak86 napisał:
    Zorientowałem sie juz nieco w temacie,i wiem ze wystarczy przejsciówka,VGA-HDMi,czy mini usb,,chodzi tylko o to ze taki adapter ,oryginalny,sklepówka,kosztuje 100,-:-) jakas paranoja chyba:-)bez sensu:-) ten monitor niewiem czy jest z dyszkie wart...interesowal by mnie schemat takiego przejscia,o ile oczywiscie jest to realne do wykonania w cywilnych warunkach:-)bo patrzac po klasach łączy,to moze nie byc to wcale proste:-) bede wdzieczny za kazda rade,pozdro

Witam.
    Zorientowałeś się że wystarczy "przejścówka"? i za nią trzeba zapłacić.
    Nie jest to kwestia przekrosowania złącza bo w tablecie (złączu mikro usb) nie ma takich sygnałów?
    Tak jest produkowany sprzęt, bo nie ma zapotrzebowania na takie kombinacje. A jeśli już by było, to też cena tableta też idzie w górę.
    Pozdrawiam Piko.

0
  • Pomocny post
    #3 21 Lis 2016 20:38
    failedmission
    Poziom 11  

Czy admini na tym forum są normalni?
    Podaję idealnie tanie, rozwiązanie problemu, które sam nie raz zastosowałem z powodzeniem a moja odpowiedź ląduje w koszu. W takim razie rozpiszę jak dla 5 latka bo admini mają widocznie problem z myśleniem.

1. Wpisujesz na Allegro "adapter hdmi vga", kupujesz za 15 zł adapter, który wygląda tak:
    adapter za 100,- paranoja
    2. Wsadasz adapter do HDMI w tablecie, sygnał jest konwertowany z cyfrowego na analogowy(tak to jest konwerter a nie zwykła przejściówka, nie trzeba za to płacić 100zł).
    3. Podłączasz monitor przewodem DSUB do adaptera.
    4. Sygnał z laptopa jest pokazywany na monitorze.
    5. Problem rozwiązany.

Założyłem, że tablet ma wyjście HDMI.

0