A jaki masz windows ??
Bo w Windowsie Xp jest darmowa opcja nagrywania płyt.
Wystarczy włożyć pustą płytkę do nagrywarki dvd i wrzucić na nią te mp3 i kliknąć z bocznego menu folederu i wybrać nagraj na CD.
✨ Użytkownik posiada nową nagrywarkę DVD i chce nagrać pliki MP3 na płytę DVD, poszukując darmowego programu kompatybilnego z systemem Windows 98. W odpowiedziach polecono komercyjne programy Roxio Easy Media Creator oraz Nero do nagrywania MP3 na DVD. Dla użytkowników Windows XP wskazano wbudowaną, darmową funkcję nagrywania płyt z poziomu Eksploratora Windows. Dla Windows 98 zaproponowano darmowe aplikacje Burn4Free (z zastrzeżeniem braku potwierdzenia kompatybilności) oraz DeepBurner jako alternatywy do nagrywania DVD. Wskazano również, że nagrywanie polega na dodaniu plików MP3 do pustej płyty i uruchomieniu procesu nagrywania w wybranym programie. Wygenerowane przez model językowy.