Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Zrywane (?) połączenie z netem

16 Jul 2005 12:04 1100 2
  • Level 24  
    Witam. Mam taki problem z połączeniem internetowym. łącze się przez mojego dostawcę - mam na domu antenę (zwykłą rurę). Do niedawna prędkość połączenia oscylowała na poziomie 60 KB i byłem bardzo zadowolony. Niestety od niedawna coś się popsuło. Pierwszy problem jest ze stronkami. Gdy wpisuje jakiś adres i klepie enter większość (ale nie WSZYSTKIE) stron zaczyna się pobierać, pobiera jakieś 5 - 10KB (zazwyczaj banner i pare linijek tekstu pod nim) i pisze że zakończono (firefox) - te same objazwy mam w IE. Drugi problem jest z pobieraniem danych. Sciągam flashgetem i gdy zacznę ściągać jest tak że najpierw flashget wysyła swoje jakieś polecenia potem czekam z 10 minut i dopiero zaczyna się ściągać (ale speedem nawet dochodzącym pod 5MB/s). Wolałem jednak 60KB/s i żeby się ściągało od razu....
    Czy ktoś mógłby mi pomoc??

Pozdrawiam Piotrek
  • Helpful post
    Level 22  
    Hmm a czasem ktoś nie ma bardzo silnej anteny w pobliżu ?? Wygląda jakby twój sygnał był strasznie tłumiony. Przedstaw problem adminowi, on coś z tym zrobi
  • Level 24  
    nie na pewno nie, ja mam sam neta na całym osiedlu. chyba muszę faktycznie zadzwonić do admina.