Mam taki problem, zmianialem fuse bity na zewnętrzny kwarc i atmega przestała mi wykonywać wpisany program. Powróciłem do poprzednich ustawień wewnętrznego kwarcu i nadal atmega nie chce wykonywać programu. Poniżej dołączam obraz fuse z PonyProg.
Trochę mnie dziwi, że mogę zmieniać fusy i wgrywać aplikację, ale program nie jest wykonywany.
Jakieś sugestie?
Program bascoma
Config Portb = Output
Do
Set Portb
Wait 5
Reset Portb
Wait 5
Loop
Trochę mnie dziwi, że mogę zmieniać fusy i wgrywać aplikację, ale program nie jest wykonywany.
Jakieś sugestie?
Program bascoma
Config Portb = Output
Do
Set Portb
Wait 5
Reset Portb
Wait 5
Loop