Witam,posiadam w pracy ksero-kopiarkę Panasonic 8020,po pewnym czasie zapalił się czerwony kluczyk i świeci podajnik tacy też na czerwono.Proszę o poradę jak zrobić reset,poczytałem trochę,trzeba wejść w tryb serwisowy -jak to zrobić?pozdrawiam
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam