logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Panasonic Workio 8020 - Jak wejść w tryb serwisowy i zresetować urządzenie?

markopolo1 03 Sty 2017 17:41 1506 5
REKLAMA
  • #1 16170222
    markopolo1
    Poziom 9  
    Posty: 50
    Ocena: 5
    Witam,posiadam w pracy ksero-kopiarkę Panasonic 8020,po pewnym czasie zapalił się czerwony kluczyk i świeci podajnik tacy też na czerwono.Proszę o poradę jak zrobić reset,poczytałem trochę,trzeba wejść w tryb serwisowy -jak to zrobić?pozdrawiam
  • REKLAMA
  • #2 16170769
    ERESJOT
    Poziom 22  
    Posty: 347
    Pomógł: 63
    Ocena: 21
    Nie tylko trzeba wejść w tryb serwisu. Trzeba wiedzieć gdzie dalej szukać odpowiednich liczników do wykasowania. To trochę pisania.
  • REKLAMA
  • #3 16171481
    copyman
    Specjalista - kserokopiarki
    Posty: 8291
    Pomógł: 1105
    Ocena: 833
    Znalezienie SM do tego modelu zajmuje około 10 sekund ...

    C.
  • REKLAMA
  • #4 16208539
    markopolo1
    Poziom 9  
    Posty: 50
    Ocena: 5
    Nie wiem od czego zacząć,z angielskiego też orłem nie jestem, widzę że jest to ciężki temat,a sprzęt dalej stoi,proszę o jakieś sugestie w tym temacie.
  • REKLAMA
  • #5 16209417
    ERESJOT
    Poziom 22  
    Posty: 347
    Pomógł: 63
    Ocena: 21
    Jak już pobrałeś SM i otworzyłeś to w okienku "STRONA" wpisz 108 i wciśnij ENTER. Na tej stronie masz wszystko na temat kasowania liczników.
  • #6 16212907
    cezar80
    Poziom 27  
    Posty: 1273
    Pomógł: 94
    Ocena: 67
    Jeśli zaświecił sie kluczyk sam może być ten wyżej wspomniany pm ale skoro jeśli jeszcze do tego coś z podajnikiem może to być błąd układu grzewczego czyli F9-06-04
REKLAMA