Witam,
mam problem z urządzeniem Panasonic DP1820: kopiarka wyświetla komunikat "DODAJ PAPIER", jednocześnie świeci się klucz. Były już takie tematy na elektrodzie - komunikat prawdopodobnie maskuje rzeczywisty problem ale... za nic nie moge wejść w kody serwisowe, nie mogę nic zresetować, nie mogę sprawdzić błędów - po prostu nic. Cały czas ten komunikat i tyle. Myślałem że to może piec ale piec grzeje, zresztą podstawiłem drugi - ciągle to samo.
Może ktoś ma jakiś pomysł albo miał podobny przypadek?
Z góry dzięki i pozdrawiam
mam problem z urządzeniem Panasonic DP1820: kopiarka wyświetla komunikat "DODAJ PAPIER", jednocześnie świeci się klucz. Były już takie tematy na elektrodzie - komunikat prawdopodobnie maskuje rzeczywisty problem ale... za nic nie moge wejść w kody serwisowe, nie mogę nic zresetować, nie mogę sprawdzić błędów - po prostu nic. Cały czas ten komunikat i tyle. Myślałem że to może piec ale piec grzeje, zresztą podstawiłem drugi - ciągle to samo.
Może ktoś ma jakiś pomysł albo miał podobny przypadek?
Z góry dzięki i pozdrawiam