Witam, tak jak w temacie problem z ekspresem ciśnieniowym Saeco Incanto HD8918/41. Ekspres zakupiony dwa tygodnie temu. Przez święta dość intensywnie używany. Dziś po uzupełnieniu wody oraz próbie podania gorącej wody z podłączoną karafką wyskoczył błąd 14. Po zapoznaniu się z instrukcją wyczyściłem mechanizm zaparzający po ponownym uruchomieniu maszyna uruchomiła się prawidłowo. Pojawiła się ikona grzania wody z paskiem postępu. Problem polega na tym, że pasek postępu się nie przesuwa albo przesuwa się tylko o jedną kreskę i po pewnym czasie pokazuje się błąd 15.
Wielokrotnie wyciągałem i wkładałem zbiornik z wodą w celu odpowietrzenia, czyściłem mechanizm zaparzający, czyściłem wlot kawy itd i wciąż ten sam problem.
Czy ten model posiada jakieś menu servisowe z autodiagnozą? Macie pomysł, czego mogę jeszcze spróbować zanim oddam go na serwis. Nie chciałbym oddawać ekspresu na 2 tygodnie... wydaje mi się, że to jakiś standardowy problem, który użytkownik powinien rozwiązać sam.
Wielokrotnie wyciągałem i wkładałem zbiornik z wodą w celu odpowietrzenia, czyściłem mechanizm zaparzający, czyściłem wlot kawy itd i wciąż ten sam problem.
Czy ten model posiada jakieś menu servisowe z autodiagnozą? Macie pomysł, czego mogę jeszcze spróbować zanim oddam go na serwis. Nie chciałbym oddawać ekspresu na 2 tygodnie... wydaje mi się, że to jakiś standardowy problem, który użytkownik powinien rozwiązać sam.