Witam
mam taki problem wlaczam kompa i zero reakcji nawet monitor sie nie chce zapalic dysk tylko raz zakreci i nic wiecej co to moze byc?????????
mam taki problem wlaczam kompa i zero reakcji nawet monitor sie nie chce zapalic dysk tylko raz zakreci i nic wiecej co to moze byc?????????