Witam. Z racji, że moja Hella padła po dwóch latach bez powodu szukam nowej cewki. Jeżdżę obecnie na 20 letniej oryginalnej ale jest cała spękana i auto nie pracuje na niej najlepiej. Na ori cewkę mnie nie stać bo kosztuje prawie tyle co całe auto. Z tego co wiem cewki firmy Huco są jakieś wadliwe i szybko padają. Co z NGK? Robi dobre cewki? Można taką kupić za ok 500zł więc dość tanio. Nie mogę nic znaleźć z firm Beru oraz Bremi, widocznie nie produkują tych zespolonych cewek (pojedyncze do 1.8t są dostępne). Z racji wieku tych samochodów kupno oryginalnej używanej zapewne mija się z celem bo mają za sobą za dużo cykli. Doradźcie coś jeśli możecie. Z góry dzięki.