Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

awaria zmywarki bosch spv40e20 - Szukam info odnośnie mojej zmywarki

Jpspike 11 Jan 2017 10:32 2394 2
    Jpspike
    Level 1  
    Witam, od kilku dniu poszukuje informacji odnośnie awarii mojej zmywarki. Po krotne napisze ze zmywarka po włączeniu wypuszcza trochę wody po czym wydaje mi sie ze trochę pobiera następnie zaczyna piszczeć a po otwarciu świecie sie (swieci stale - nie mruga) kontrolka z kranem. Po przeczytaniu wielu postów doszedłem do wniosku ze może to być wina wody w "misce dolnej" gdyż kanał odpływowy i dopływowy są drożne. Po wyjęciu zmywarki z zabudowy okazało sie ze jest rzeczywiście woda lecz w zbiorniku który jest przymocowany do ściany.
    Niestety nie mogę znaleźć nic o tym konkretnym modelu zmywarki. Czy woda ma tam być? Jeżeli nie to jak ja usunąć? W załączeniu zdjęcie zbiornika.
    Z góry dziękuje za pomoc.
    Mam nadzieje ze ktoś spotkał sie z czymś takim i sobie poradził 😊
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    tiop
    Level 1  
    Hej,

woda w zbiorniku po lewej stronie powinna byc - jest to prawidlowe. Usterka informuje o pojawieniu sie wody na dole zmywarki - jest tam taki plywak, ktory sie unosi jak naleci troche wody i wtedy pojawia sie ten blad. Musisz patrzec z boku od strony gdzie nie ma tego zbiornika (najlepiej poswiecic lampka) skad wydobywa sie wyciek,
    Skowri1
    Level 1  
    Witam. Co w końcu było przyczyną w/w usterki? U mnie po włączeniu na początku wyrzuca resztki wody po czym pobiera. Z tym, że pobiera przez kilka sekund i o wiele za mało niż powinna. Następnie po chwili wyrzuca tą "marną ilość", którą pobrała i piszczy. Po otwarciu świeci kranik. Spód zmywarki suchy. Przepływomierz - podczas poboru obracają sie łopatki, a mierząc miernikiem "przejście" na nim reaguje impulsowym pikaniem. Niby działa ale nie jestem jego na 100% pewien. Proszę o pomoc!